Про видання

«Духовність» – медіа проект, що висвітлює ключові події та явища суспільно-релігійного життя не лише України, але й світу. Унікальність проекту полягає у тому, що воно створено на базі світських ЗМІ і спрямоване саме до його кола читачів. Тому видання говорить до читача зрозумілою мовою про складні церковні події та явища, розраховане на активного, свідомого, освіченого читача, який хоче знати більше про духовне життя світу та України.

 

Унікальність проекту:

  • є християнським виданням екуменічного характеру, яке відкриває вікно у світ міжнародних релігійних подій;
  • акцентує увагу на життя і діяльність людей, що живуть духовним життям та змінюють людство на краще;
  • інформує про перебіг міжконфесійних переговорів, церковних діалогів між різними християнськими спільнотами;
  • пропонує свіжий погляд, запал, факти та новизну у кожному номері!
  • Акценти на християнське життя, віру, цінності, пошук надії у світі серед безлічі проблем, поширення якісної інформації про суспільні, релігійні ініціативи християн.

 

Структура видання:

 

Об’єктив духовності Фоторепортаж номера, фото, що ілюструє прояв духовності у сучасному світі.
Невидимі перемоги Статті, у яких представлено не лише проблеми та актуальні питання, а показано реальний вихід та вирішення складної ситуації.
Ініціативи Прощі, молодіжні з’їзди, конференції, успішні екуменічні проекти, а також ініціативи окремих відважних людей – теми рубрики.
Постаті Сторінка присвячена відомим та невідомим людям, які своїм життям та діяльністю змінили долі людей та перебіг історії.
Духовна демократія Духовне бачення розвитку суспільства: висвітлення проблем миру, охорони здоров’я та довкілля, права людини та цінність сім’ї, мораль та політика тощо.
Молодь

Молода людина у сучасному світі, її моральні цінності та пріоритети, музичні вподобання, спільноти, спосіб спілкування, проекти присвячені молоді.

Ми рекомендуємо Книги, фільми та події які рекомендуємо.
Екуменічна особистість  Відомі українські та закордонні діячі протягом року висловлюють свою думку «хто для них є екуменічною особистістю?».
Діалоги Архів, де подано огляд міжконфесійних успішних діалогів та тексти діалогів українською мовою.

Домашня Церква

Цінувати. Навчитися цінувати все, що маю. Зберігати внутрішню чистоту і вмиротвореність. Бути в рівн...
dalibor
«Разом із Пеггі Блу ми довго читали «Медичний словник». Це її улюблена книжка. Вона захоплюється хворобами і запитує себе, які...
dalibor
«…Архетип незрячого вказує на втрату самоусвідомлення, западання в сон, відчуття небуття, перетворення в ніщо. Існувати – значить бути видимим.»Джон Галл...
З кожним роком у Львові збільшується кількість сакральних споруд. Сучасні архітектори послуговуються...
Ден пішов добровольцем до Національної гвардії у перших рядах.  Новини про нього ми дізнаємось від його молодшої сестри, яка періодично...
Не так давно «Духовність» проводила інтернет-опитування щодо формату викладання християнської етики в школах. Тема актуальна і цікава, тож в мене...
Англійський письменник Вільям Коллінз колись сказав: "У житті кожної людини, напевно, знайдуться хви...
В наш час дуже часто звучить питання із знаками оклику – в чому моє покликання, як знайти його, ві...
   Очень тяжело говорить о мире во время войны. Еще тяжелее говорить о нем в памятные дни, которые м...
dalibor
«Маловіре! Чого ти засумнівався?», - звернувся Ісус до Петра, коли той, злякавшись сильного вітру, почав потопати. Такий брак певності може...